Aktualności

Marc-Ok - najbardziej innowacyjnym produktem 2019r. według architektów!

W ramach konkursu StolArchi przedstawiciele biur architektonicznych, którzy na co dzień wykorzystują w swojej pracy różne rozwiązania stolarki otworowej i przeciwpożarowej, wybierają najlepsze produkty na rynku. Rozwiązaniem, które przykuło uwagę jury we wiosennej edycji 2019r. jest nasza brama kurtynowa elastyczna Marc-Ok.   
Zdobyliśmy główną nagrodę w kategorii FUNKCJA-INNOWACJA – zarezerwowanej dla wyrobów przełomowych podnoszących walory eksploatacyjne i funkcjonalne nowoprojektowanych obiektów. Uzyskaliśmy maksymalną ilość punktów w swojej kategorii!

Dzięki Certyfikatowi Stałości Właściwości Użytkowych bramy w wysokiej klasie odporności ogniowej EI120 nie ma ona obecnie konkurencyjnego wyrobu na rynku europejskim.
Dla nas nagroda ta jest niezwykle ważna, gdyż została przyznana przez gremium architektów. To z myślą o pracy tej grupy projektujemy nasze rozwiązania i z nimi je konsultujemy. 

Wręczenie nagrody odbyło się 10 kwietnia 2019r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie

na XXII spotkaniu Forum 100, prestiżowego klubu biznesowego, skupiającego menedżerów ponad 100 największych firm branży stolarki budowlanej. W imieniu Małkowski-Martech S.A. nagrodę z rąk Przewodniczącej Komisji Konkursowej odebrał Dyrektor Handlowy, Piotr Potrykowski.

Strona internetowa konkursu: https://forumbranzowe.com/stolarchi-architekci-docenili-branze/.

           

 

Szkolenia montażowe dla firm współpracujących

Informujemy, iż w poniższych terminach w siedzibie firmy MAŁKOWSKI-MARTECH S.A. odbędzie się szkolenie montażowe produktów Marc.                                                        

12 kwietnia 2019

14 czerwca 2019

04 pażdziernika 2019

Osoby zainteresowana uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie zgłoszenia pod adresem: i.ciok@malkowski.pl, technika@makowski.pl z uwzglednieniem w tytule wybranego terminu. 

 


Dni wolne w Małkowski-Martech S.A!

Informujemy naszych klientów, partnerów oraz dostawców, że w podanych niżej terminach  firma  MAŁKOWSKI-MARTECH S.A. będzie nieczynna.                                                        

02 maja 2019

21 czerwca 2019

16 sierpnia 2019

22 grudnia 2019 – 01 stycznia 2020                

Prosimy o uwzględnienie tych terminów w Państwa przyszłych planach współpracy z nami.

 

 

Przejdź do strony: Certyfikat ISO
Przejdź do strony: Zarząd
Przejdź do strony: Misja firmy
Przejdź do strony: Nasz zespół
Przejdź do strony: Zarządzanie jakością
Przejdź do strony: Dotacje UE
Przejdź do strony: Zapytania ofertowe
Przejdź do strony: Współpraca
Przejdź do strony: Historia