III Konferencja Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych za nami

W ubiegłym tygodniu podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2024 mieliśmy okazję aktywnie uczestniczyć w konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa (SITP). To były dwa dni pełne intensywnych dyskusji, ciekawych prelekcji i wykładów, które dostarczyły nam niezliczone ilości nowej wiedzy w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego.  Wydarzenie przyciągnęło 350 uczestników, w tym  specjalistów, ekspertów, projektantów, wykonawców, konstruktorów, architektów, strażaków PSPO, rzeczoznawców i inspektorów ochrony przeciwpożarowej, pracowników naukowych, ubezpieczycieli oraz przedstawicieli firm związanych z bezpieczeństwem pożarowym obiektów budowlanych.

Nasz ekspert dr inż. Zenon Małkowski  wygłosił wykład  na temat „Nietypowych rozwiązań przeciwpożarowych zamknięć otworów zastosowanych w obiektach budowlanych„. Prezentacja  cieszyła się dużym zainteresowaniem i zainspirowała liczne dyskusje. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się na temat innowacyjnych i unikatowych rozwiązań, w tym m.in. :

Organizatorami konferencji były Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Wielkopolski, Instytut Analizy Konstrukcji Politechniki Poznańskiej oraz Instytut Budownictwa Politechniki Poznańskiej.

III Konferencja Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych była niezwykle udanym wydarzeniem, które z pewnością przyczyniło się do podniesienia świadomości i rozwinięcia kompetencji wszystkich uczestników. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego spotkania i już nie możemy doczekać się kolejnych edycji.

Zobacz inne aktualności

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji