DOTACJE UNIJNE

Array

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Inteligentny Rozwój.
Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Szybka Ścieżka.

Celem projektu jest opracowanie innowacyjnej przeciwpożarowej bramy harmonijkowej Marc-H o unikalnych właściwościach oraz nowej technologii produkcji.
Efektem projektu będzie stworzenie nowej przeciwpożarowej bramy harmonijkowej, co pozwoli firmie osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku światowym w zakresie produkcji bram przeciwpożarowych.

Wartość projektu: 5 352 300,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 2 591 307,50 zł

Array

Firma Małkowski–Martech S.A. realizuje projekt pt. Opracowanie ulepszonego wyrobu stalowych bram przeciwpożarowych dla Małkowski–Martech S.A.
Celem realizacji projektu jest przeprowadzenie prac badawczo - rozwojowych w celu wprowadzenia na rynek 6 innowacyjnych produktów, które przyczynią się do wzrostu konkurencyjności wnioskodawcy na rynku międzynarodowym oraz umocnienie pozycji lidera na rynku krajowym.
Planowanymi rezultatami projektu będzie opracowanie 6 innowacji produktowych, które będą gotowe do wdrożenia w działalności Małkowski-Martech.

Wartość projektu: 490 954,50 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 339 277,50 zł

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji

Partnerzy handlowi

Znajdź odpowiednią firmę, w bazie naszych kilkudziesięciu partnerów handlowych