Opuszczane

Pozostałe rozwiązania

Ofertujemy szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Nasze bramy, kurtyny i rolety przeciwpożarowe stanowią główny element biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz wielkogabarytowych.

W firmie Małkowski-Martech S.A. priorytetowymi wartościami są bezpieczeństwo, nowoczesność oraz doświadczenie. Dostarczamy więc innowacyjne bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe, zaprojektowane w przemyślany sposób oraz spełniające wszelkie wymogi wynikające z prawa budowlanego i przepisów ppoż. Dostarczamy certyfikowane produkty, które skutecznie chronią ludzi i mienie w obiektach różnego typu. W naszej ofercie znajdziecie m.in. opuszczane bramy przeciwpożarowe jednoskrzydłowe i wieloskrzydłowe, o różnej odporności ogniowej. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami.

Zasady działania bram opuszczanych

Zabezpieczenia tego typu stosowane są w celu oddzielenia stref pożaru i zablokowania rozprzestrzeniania się dymu – w taki sposób, jaki wskazany jest w przepisach. Bramy opuszczane stosuje się wewnątrz i na zewnątrz obiektów, a także na drogach systemów transportowych. Pozwalają skutecznie zabezpieczać obiekty, w których dysponuje się miejscem tylko powyżej otworu, często są to hale magazynowe oraz instytucje kultury, np. teatry. W Małkowski-Martech S.A. macie możliwość zamówienia bramy opuszczanej z drzwiami.

Na naszej stronie internetowej dostępna jest szczegółowa specyfikacja bramy opuszczanej jednoskrzydłowej Marc-O oraz bramy opuszczanej wieloskrzydłowej Marc-Ot. W przypadku pytań dotyczących funkcjonowania konkretnych modeli zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wyczerpujących informacji.

Bezpieczeństwo, doświadczenie i nowoczesność

Dostarczane przez nas przeciwpożarowe bramy opuszczane jednoskrzydłowe i wieloskrzydłowe charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie innowacyjnej technologii. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz gwarantują bezpieczeństwo obiektu i przebywających w nim osób w przypadku wykrycia zagrożenia pożarowego.

W Małkowski-Martech S.A. nie tylko dostarczamy profesjonalne bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe, ale także zajmujemy się ich montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i elastyczny, dlatego jesteśmy gotowi dopasować nasze rozwiązania do wymagań niestandardowych inwestycji.

Planujecie montaż bramy opuszczanej z drzwiami lub bez w obiekcie, za który jesteście odpowiedzialni? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Na każdym etapie oferujemy profesjonalne doradztwo, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji