Rozwierane

Pozostałe rozwiązania

Ofertujemy szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Nasze bramy, kurtyny i rolety przeciwpożarowe stanowią główny element biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz wielkogabarytowych.

Rozwierane bramy przeciwpożarowe przeznaczone są do zabezpieczania budynków, ludzi i mienia w przypadku pożaru. Ich zadaniem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się dymu i ognia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi rozwieranych!

Przeciwpożarowe bramy rozwierane

Bramy rozwierane wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa pożarowego. Nasze produkty dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co umożliwia ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto w każdym skrzydle bramy mogą zostać zamontowane stalowe drzwi przejściowe, również w wersji bezprogowej. Bramy rozwierane są łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Co najważniejsze, cechuje je także wysoka jakość wykonania i niezawodność działania.

Innowacyjne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo

Montaż rozwieranej bramy zapewnia skuteczną barierę przed rozprzestrzenianiem się ognia i dymu, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa i ochrony życia ludzkiego w przypadku pożaru. Tego typu produkty często są wyposażone w specjalne systemy bezpieczeństwa, takie jak czujniki dymu i temperatury, które pozwalają na automatyczne zamknięcie bramy w sytuacji zagrożenia. Brama rozwierana posiada wiele zalet. Jedną z nich jest również fakt, że można użytkować ją jako drzwi, zachowując jednocześnie funkcję przeciwpożarową.

Poznaj szczegółową ofertę Małkowski-Martech S.A, a nasi specjaliści z chęcią pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania!

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji