Rozwierane

Pozostałe rozwiązania

Ofertujemy szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Nasze bramy, kurtyny i rolety przeciwpożarowe stanowią główny element biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz wielkogabarytowych.

Bramy rozwierane

Bramy rozwierne to klasyczne rozwiązanie o prostej i niezawodnej konstrukcji wykonywane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Bramy garażowe rozwierne od wielu lat cieszą się dużą popularnością i stosowane są do zamykania garaży znajdujących się w budynkach prywatnych czy przestrzeniach publicznych.

Garażowe bramy rozwierne w ofercie Markowski-Martech

Firma Markowski-Martech dba o dostarczanie swoim klientom skutecznych zabezpieczeń przeciwpożarowych, które umożliwiają sprawne i szybkie zamykanie poszczególnych przejść oddzielających dane strefy pożarowe. Jednym z proponowanych przez markę rozwiązań są przeciwpożarowe bramy, takie jak brama rozwierna Marc-D. Stanowi ona niezwykle skuteczne rozwiązanie pozwalające na zapobieganie dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia czy dymu w sytuacji wystąpienia zagrożenia pożarowego oraz ułatwienie sprawnej ewakuacji.

Bramy garażowe rozwierne, a bezpieczeństwo

Przeciwpożarowe bramy rozwierne proponowane przez Markowski-Martech to produkty wytwarzane z ogniotrwałych tworzyw konstrukcyjnych, takich jak wełna mineralna o klasie reakcji na ogień A1 czy stal. Proces produkcji przebita przy zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz dbałości o zachowanie zgodności z normami polskimi i europejskimi. Odporność ogniowa EI 60 i EI120 przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa i wysoką wytrzymałość bram rozwiernych. Pozwala to na dopuszczenie ich do szerokiego zakresu zastosowań, dlatego z powodzeniem są one wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a także na drogach systemów transportowych.

Bramy rozwierne cennik

W firmie Markowski-Martech przykłada się szczególną uwagę do dostosowania oferowanych produktów do konkretnych zastosowań i stawianych przez nie wymagań, co przekłada się na możliwość implementowania Naszych projektów do szeregu różnorodnych zastosowań. Indywidualny charakter realizacji przekłada się także na formę wyceny, która przeprowadzana jest indywidualnie na podstawie wysłanego przez każdego klienta zapytania o konkretną realizację i stopień jej złożoności.

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji