Rozwiązania dla
PRZEMYSŁU

Nasze produkty posiadają specjalistyczne cechy uwzględniające trudne warunki pracy w obiektach przemysłowych

Specjalistyczne bramy opuszczane przeznaczone są do zamykania zsypów bunkrów w spalarniach śmieci:. Bramy są niezwykle duże i posiadają specjalistyczne cechy uwzględniające trudne warunki pracy, jak zapylenie, nawóz ton śmieci czy korozyjność. W bramach dedykowanych bunkrom spalarni śmieci zastosowane są specjalistyczne materiały. Ich poszycie musi być starannie dobrane. Wszystkie bramy wyposażone są w automatyczny system sterowania. Projekt powstaje na indywidualne zlecenie, często konstrukcja bramy musi uwzględniać skośny montaż.

Przeciwpożarowe zamknięcia systemów transportowych: zawierają wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych potwierdzonych patentami polskimi i europejskimi. W zależności od ukształtowania transportera układ zespołu zamknięcia przeciwpożarowego dostosowany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Zakres doboru obejmuje rozwiązania elementu zamykającego wraz z koniecznymi komponentami doszczelnień pożarowych w obszarze transportera, a także opcjonalny układ odpowiadający za oczyszczenie przestrzeni pracy systemu z jednostek transportowych. Sterowanie zapewnia pełne bezpieczeństwo przeciwpożarowe zarówno dla budynków jak i całej linii transportowej.

Przeciwpożarowe klapy Marc-Pk przeznaczone do oddzielenia stref pożarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi pozwalają na zamknięcie otworów w ścianach i stropach. Mogą zostać przystosowane do przenoszenia znacznych obciążeń umożliwiając np. poruszanie się pojazdów po ich powierzchni. Mają zastosowanie głównie w zakładach produkcyjnych, halach magazynowych a także obiektach zamieszkania zbiorowego.

Przeciwpożarowe klapy Marc-Pk w standardowej wersji występują w postaci jednoskrzydłowej z zawiasami lub czterostronnymi ryglami. Dla spełnienia indywidualnych wymagań mogą zostać wykonane jako przegrody przesuwne lub rozwierane dwuskrzydłowe. Każdy panel skrzydła wykonany jest z modyfikowanej, ognoodpornej wełny mineralnej klasy A1 wzmocnionej wewnątrz prętami stalowymi w okładzinie z blachy ocynkowanej. Elementy klapy z możliwością wykończenia powierzchni w dowolnym kolorze z palety RAL lub w wersji nierdzewnej. Istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego również z zamknięciem grawitacyjnym oraz podłączenia szerokiego zakresu osprzętu elektrycznego.

495

obiektów przemysłowych zabezpieczonych w produkty ppoż

Jesteśmy do twojej dyspozycji

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami
przeciwpożarowymi? Skontaktuj się z naszym
przedstawicielem lub zamów kontakt

ZADZWOŃ: +48 511 414 414 ZAMÓW KONTAKT

Wybrane realizacje obiektów PRZEMYSŁOWYCH

Obiekty referencyjne

Spalarnia

Szczecin

Spalarnia

Rzeszów

Spalarnia

Kraków

Nestle

Kargowa

Elektrolux

Siewierz

Bosch

Łódź

Bridgestone – Hala Wulkanizacji

Poznań

Fabryka Ruuki

Oborniki Wielkopolskie

Cukrownia, etap I, II, III

Środa Wielkopolska

Michelin

Olsztyn

Volkswagen

Polkowice

Zobacz wszystkie

Produkty

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji