Kurtynowe

Pozostałe rozwiązania

Ofertujemy szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Nasze bramy, kurtyny i rolety przeciwpożarowe stanowią główny element biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz wielkogabarytowych.

Wdrożenie profesjonalnych rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej jest nie tylko odpowiedzią na wymogi stawiane przed inwestorami przez prawo budowlane i przepisy ppoż., ale także wyrazem troski o bezpieczeństwo ludzi i mienia. W Małkowski-Martech S.A. dostarczamy bierne zabezpieczenia pożarowe najwyższej klasy, które spełniają te wymagania w sposób niezawodny. W naszej ofercie dostępne są elastyczne kurtynowe bramy przeciwpożarowe o różnym poziomie odporności ogniowej. Realizujemy także ich montaż oraz serwis. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami z tej kategorii.

Jak działają bramy kurtynowe?

Zadaniem biernych zabezpieczeń tego typu jest oddzielenie stref pożarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami ppoż. oraz powstrzymanie rozprzestrzeniania się dymu. Stosuje się je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków oraz na drogach systemów transportowych. Niewielka wysokość nadproża sprawia, że bramy kurtynowe montowane są często w miejscach, gdzie ważne jest zminimalizowanie gabarytów zabezpieczeń, np. w przegrodach budowlanych na terenie garaży podziemnych czy galerii handlowych.

Nasze przeciwpożarowe bramy kurtynowe mogą być podłączone do osprzętu elektrycznego, np. monitoringu lub systemu sygnalizacji pożaru. W ofercie Małkowski-Martech S.A. dostępne są bramy kurtynowe EI30EI60, EI90 oraz EI120. W celu zdobycia szczegółowych informacji na temat danych modeli zachęcamy do zapoznania się z opisami konkretnych produktów (Marc-Ok, Marc-Ok +, Marc-Ok dymoszczelna, Marc-K) oraz do kontaktu – chętnie przedstawimy Wam specyfikację techniczną oferowanych przez nas bram kurtynowych.

Profesjonalna ochrona przeciwpożarowa

W firmie Małkowski-Martech S.A. stawiamy przede wszystkim na jakość i niezawodność. Wszystkie dostarczane przez nas produkty, w tym kurtynowe bramy przeciwpożarowe, posiadają wymagane certyfikaty, dające zarówno gwarancję bezpieczeństwa, jak i zgodności elementu z przepisami ppoż. oraz prawem budowlanym. Oferujemy montaż wybranych biernych rozwiązań ochronnych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na każdym etapie współpracy służymy profesjonalnym doradztwem technicznym. Jesteśmy także otwarci na projektowanie nowych zabezpieczeń, stawiamy na innowacyjne rozwiązania i w sposób elastyczny dopasowujemy je do różnorodnych potrzeb i wymagań, także tych niestandardowych.

Jesteście zainteresowani montażem bram kurtynowych lub innych rozwiązań przeciwpożarowych? Nie jesteście pewni, jakie zabezpieczenie będzie odpowiednie w danej inwestycji? Zapraszamy do kontaktu oraz podjęcia współpracy z naszą firmą.

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji