Rozsuwane

Pozostałe rozwiązania

Ofertujemy szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Nasze bramy, kurtyny i rolety przeciwpożarowe stanowią główny element biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz wielkogabarytowych.

Rozsuwane bramy przeciwpożarowe to specjalistyczne modele, przeznaczone do zabezpieczania otworów w ścianach, które mają zapobiec rozprzestrzenianiu się ognia i dymu. Co istotne, są one wykonane z materiałów ognioodpornych i posiadają certyfikaty zgodności z wymaganiami norm bezpieczeństwa pożarowego. W Małkowski-Martech S.A dopasowujemy wymiar bram przesuwanych na zamówienie, według indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Specyfika przeciwpożarowych bram rozsuwanych

Przeciwpożarowe bramy rozsuwane poruszają się poziomo. Ich konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Mogą zostać zaprojektowane w niestandardowych wymiarach, co umożliwia zabezpieczenie nawet dużych otworów w ścianach. Bramy rozsuwane znajdują zastosowanie w różnych miejscach, takich jak hale produkcyjne, magazyny, sklepy, a także w budynkach użyteczności publicznej, na przykład w szpitalach czy hotelach.

Teleskopowe bramy rozsuwane

Bramy w wersji teleskopowej są popularne w przemyśle ze względu na funkcjonalność i trwałość. Ich główną zaletą jest to, że zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla obiektów przemysłowych i magazynów, gdzie każdy centymetr powierzchni ma znaczenie.

Zapraszamy do kontaktu!

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji