MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.

Parę słów o nas

Małkowski-Martech S.A. to polska firma rodzinna z ponad 20-letnim doświadczeniem tworzenia funkcjonalnych rozwiązań w zakresie dostarczania biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Z pasji do kreowania rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo powstała szeroka gama produktów znajdujących zastosowanie zarówno w obiektach przemysłowych, handlowych, jak również użyteczności publicznej w Polsce i za granicą. Dołączając do struktur grupy ASSA ABLOY, cenionego dostawcy rozwiązań z branży zabezpieczeń na całym świecie, tworzymy wspólną organizację spełniającą wymogi każdego klienta w sposób kompleksowy.

W ofercie znajdują się bramy kurtynowe, przesuwne, rozsuwane, opuszczane, rolowane, rozwierane; kurtyny okienne i dymowe; drzwi wahadłowe, przeciwpożarowe zamknięcia systemów transportowych, bramy teatralne i przeciwpożarowe zamknięcia bunkrów spalarni.

Zarząd

Zdjęcie Marcin Małkowski
Marcin Małkowski
Prezes Zarządu Spółki Małkowski-Martech S.A.

Absolwent Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej oraz studiów Atlanta MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w branży budowlanej i informatycznej.

Od kilkunastu lat aktywnie uczestniczy w najistotniejszych projektach realizowanych przez Spółkę Małkowski-Martech S.A. Jednym z jego najważniejszych osiągnięć jest koordynacja największej inwestycji w historii firmy - budowy terminala LNG w Świnoujściu.

Zdjęcie Achim Haberstock
Achim Haberstock
Market Region Manager East Europe ASSA ABLOY

Absolwent Wydziału Ekonomii i Biznesu Uniwersytetu Justus-Liebig-University Giessen w Niemczech.

Ponad 30 lat doświadczenia w branży budowlanej oraz FMCG.

Nasz zespół

Dzielimy się doświadczeniem

Nasz zespół to grono ludzi, dla których tworzenie idealnego produktu, odpowiadającego na potrzeby rynku, jest kwestią priorytetową. Łączenie działań wielu naszych działów ma za zadanie wspomóc Klientów i Partnerów w realizacji ich celów biznesowych poprzez zapewnienie w pełni profesjonalnej obsługi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu każda nowa realizacja jest dla nas wyzwaniem. Projektujemy, produkujemy i montujemy, pamiętając o tym, że tylko dzięki wiedzy oraz zaangażowaniu można stworzyć rozwiązania, które połączą innowacyjność z niezawodnością.

Obecnie, słuchając potrzeb naszych Klientów, dokonujemy zmian oraz reorganizacji, aby jeszcze sprawniej i precyzyjniej odpowiadać na ich oczekiwania. Rozumiemy, że obopólny sukces zależy w dużym stopniu od profesjonalnego przygotowania wszystkich naszych działów i ich gotowości do wychodzenia naprzeciw Kontrahentowi.

Nasz Team

Misja firmy

Misja firmy

Nasza oferta powstaje z pasji do kreowania
rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doradzamy, projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Tworzymy z myślą o potrzebach naszych klientów.

Lubimy wyzwania. Od wielu lat opracowujemy unikatowe rozwiązania przeciwpożarowe z dbałością o każdy detal i szczegół. Doradzamy w momencie tworzenia projektu koncepcyjnego lub pomagamy w doborze właściwych przegród przeciwpożarowych na późniejszym etapie powstawania obiektu.

Nasza wizja

Jesteśmy firmą obecną na każdym etapie realizacji projektu – od koncepcji i projektowania, przez produkcję i montaż, aż po użytkowanie biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Nasza misja

Wykorzystujemy naszą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie do tworzenia funkcjonalnych rozwiązań, które spełniają wymogi każdego klienta w sposób kompleksowy.

Zarządzanie jakością

W „MAŁKOWSKI-MARTECH” S.A wdrożony został SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015 „Systemy zarządzania jakością. Wymagania”.

Certyfikat systemu zarządzania jakością nr ITB-007/J został wydany przez INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ W WARSZAWIE na zgodność z normą PN-EN ISO 9001:2015 po raz pierwszy dnia 08.04.2004 r. i jest ważny do 12.04.2025. Integralną częścią SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ jest ZAKŁADOWA KONTROLA PRODUKCJI, zapewniająca zgodność wyrobów wprowadzanych na rynek z zadeklarowanymi właściwościami użytkowymi. Nasze działania, oparte na systemie jakości są w sposób ciągły doskonalone z myślą o spełnianiu rosnących wymagań naszych Klientów.

Misja firmy
Certyfikat

Certyfikat ISO

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu przez firmę Małkowski-Martech S.A. certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością, potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2015-10 w zakresie: projektowania, produkcji, montażu i serwisu wyrobów z zakresu biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Certyfikat ISO 9001_ ITB-007_J

CSR

Nasza społeczna odpowiedzialność

Jesteśmy świadomi naszych zobowiązań wobec pracowników, kontrahentów oraz lokalnej społeczności. Wiemy, że każdy gest ma znaczenie, dlatego dokładamy wszelkich starań by na bieżąco reagować na potrzeby otoczenia. W ramach naszych działań:

WSPIERAMY INSTYTUCJE NIOSĄCE POMOC

  • współpracujemy z Domem Dziecka w Bninie - przekazujemy środki finansowe, dostarczyliśmy zabezpieczenia ppoż, pomagamy również w bieżących pracach technicznych (np. ślusarskich);
  • współpracujemy z Fundacją Wzajemnej Pomocy Arka - wyposażyliśmy Schronisko w Zielonej Górze w przeciwpożarowe kurtyny okienne Marc-Ok;

ANGAŻUJEMY SIĘ W AKCJE CHARYTATYWNE

  • wspieramy WOŚP – wylicytowaliśmy Złote Serduszka w 2014 , 2019 i 2021 roku;
  • wspieramy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu – w ramach działań w walce z pandemią COVID-19 wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy maseczki;

WSPIERAMY LOKALNE BIZNESY

  • decydując się na zakup narzędzi oraz materiałów wykorzystywanych do produkcji naszych zabezpieczeń ppoż, najczęściej wybieramy lokalnych dostawców;

DBAMY O DOBRE RELACJE NASZYCH PRACOWNIKÓW

  • jesteśmy organizatorem spotkań integracyjnych takich jak pikniki rodzinne, w ramach których organizujemy konkursy dla dzieci i rodziców (np. konkurs „Brama do marzeń”).

Historia

Początki historii Spółki sięgają 1990 r., kiedy to Pan Maciej Wojciech Cichomski założył firmę Milor Sp. z o.o. W 2003 r. nastąpiła zmiana nazwy tego podmiotu na Wostol Plus sp. z o.o. oraz zakup przedsiębiorstwa przez Pana Marcina Małkowskiego. Jednocześnie prezesem spółki został Pan Zenon Małkowski. W 2004 r. nastąpiła ponowna zmiana nazwy przedsiębiorstwa na Martech Sp. z o.o.

2000

Rozpoczęcie działalności

2004

Zenon Małkowski obejmuje zarząd firmy

2005

Powstaje spółka z o.o.

2010

Spółka notowana na rynku NewConnect

2020

20 lecie powstania firmy

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji