Kurtyny okienne

Zabezpieczenie przeciwpożarowe w obiektach różnego typu stosuje się w celu ograniczenia rozprzestrzenia się ognia oraz zgodnego z obowiązującymi przepisami oddzielenia od siebie przestrzeni, w których doszło do pożaru. Jednym z rozwiązań tego typu są przeciwpożarowe kurtyny okienne. W Małkowski-Martech S.A. oferujemy zaawansowane technologicznie, certyfikowane rolety, które zwiększą bezpieczeństwo inwestycji różnego typu.

Sprawdźcie, czym charakteryzują się kurtyny przeciwpożarowe naszej produkcji.

Jak działają kurtyny pożarowe okienne?

Rozwiązania tego typu montowane są nad wnęką okienną. Elastyczna kurtyna ppoż. łączy się z systemem przeciwpożarowym. W momencie wykrycia zagrożenia płaszcz automatycznie opuszcza się, odcinając przestrzeń, w której pojawił się ogień od reszty obiektu, chroniąc go przed dalszym rozprzestrzenianiem się płomieni. Płaszcz spuszcza się w odpowiednim tempie, aby nie spowodować uszkodzenia ciała osób przebywających w budynku. Kurtyny stosuje się w celu oddzielania stref pożaru zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oferowane przez nas kurtyny pożarowe dostępne są w wymiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli interesuje Was konkretna roleta przeciwpożarowa (Marc-Ok plus lub Marc-Ko), zachęcamy do zapoznania się dokładną specyfikacją zamieszczoną na naszej stronie.

Wysoka jakość i niezawodność – Małkowski-Martech S.A.

Nasze produkty wyróżnia najwyższa jakość oraz zgodność z normami i wymaganiami, jakie stawia się rozwiązaniom przeciwpożarowym. Kluczowe jest dla nas bezpieczeństwo miejsc, w których zastosowane zostaną nasze kurtyny pożarowe oraz niezawodność oferowanych wyrobów. Projektując, tworząc i montując rolety ppoż., kierujemy się doświadczeniem, gruntowną, specjalistyczną wiedzą oraz innowacyjnością i nowoczesnością. Wyróżnia nas także elastyczność – jesteśmy w stanie dopasować rolety przeciwpożarowe do potrzeb konkretnej inwestycji.

Interesują Was wysokiej klasy kurtyny okienne? Zachęcamy do współpracy! Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pytania, a w każdej sytuacji służymy fachowym doradztwem.

Pozostałe rozwiązania

Ofertujemy szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Nasze bramy, kurtyny i rolety przeciwpożarowe stanowią główny element biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz wielkogabarytowych.

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji