Kurtyny dymowe

Zastosowanie nowoczesnych, profesjonalnych i zgodnych z obowiązującymi przepisami rozwiązań przeciwpożarowych w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo ludzi i mienia w obiektach różnego typu. Zabezpieczenia tego typu dostarcza Małkowski-Martech S.A. W naszej ofercie znajdziecie wysokiej klasy kurtyny dymowe ruchome i stałe, które sprawdzą się między innymi w wielkopowierzchniowych obiektach użyteczności publicznej.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi typami kurtyn oraz ich specyfikacją.

Zasady działania kurtyn dymowych

Zadaniem zabezpieczeń przeciwpożarowych w formie kurtyn dymowych jest zgodne z obowiązującymi przepisami oddzielenie stref pożaru i utworzenie zbiorników dymu po wykryciu zagrożenia rozprzestrzeniania się ognia w danym obiekcie. Kurtyny dymowe montowane są w dużych przestrzeniach, tj. zakładach produkcyjnych, halach magazynowych, centrach handlowych, dworcach, obiektach sportowych etc. Kurtyna dymowa Małkowski-Martech S.A. umożliwia oddzielenie przestrzeni w dowolnym kształcie.

W naszej ofercie znajdziecie kurtyny dymowe ruchome oraz stałe, charakteryzujące się zastosowaniem elastycznego płaszcza. Pierwszy typ montuje się w obiektach, w których z różnych przyczyn nie może zostać zainstalowana kurtyna dymowa stała. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych kurtyn Marc-Kda (ruchoma) oraz Marc-Kds (stała).

Wysokiej klasy bierne zabezpieczenia pożarowe Małkowski-Martech S.A.

Jeśli interesuje Was instalacja kurtyn dymowych w danym obiekcie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w dostarczaniu biernych zabezpieczeń pożarowych, spełniających wszelkie wymogi prawne i charakteryzujących się najwyższą jakością. Opracowane przez nas rozwiązania dopasowujemy do potrzeb określonego zlecenia, dlatego też wymiary i dokładna specyfikacja, a co za tym idzie – ceny kurtyn dymowych uzależnione są od wielu indywidualnych czynników. Przy każdym zleceniu priorytetem niezmiennie pozostaje bezpieczeństwo i najwyższa jakość.

W celu poznania szczegółów oferty Małkowski-Martech S.A. zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, elastyczność oraz wysoką jakość innowacyjnych zabezpieczeń.

Pozostałe rozwiązania

Ofertujemy szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Nasze bramy, kurtyny i rolety przeciwpożarowe stanowią główny element biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz wielkogabarytowych.

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji