KONTAKT

Wybierz województwo

Przedstawiciel: Kamil Wieczorek
Dyrektor Regionu Wschód
Telefon: +48 538 649 900
Adres e-mail: k.wieczorek@malkowski.pl
Zapytanie ofertowe
Telefon: +48 511 414 414
Adres e-mail: handel@malkowski.pl
Przedstawiciel: Wojciech Dąbrowski
Dyrektor Regionu Południe
Telefon: + 48 600 229 785
Adres e-mail: w.dabrowski@malkowski.pl
Zapytanie ofertowe
Telefon: +48 511 414 414
Adres e-mail: handel@malkowski.pl
Przedstawiciel: Łukasz Waszak
Dyrektor Regionu Zachód
Telefon: + 48 500 043 387
Adres e-mail: l.waszak@malkowski.pl
Zapytanie ofertowe
Telefon: + 48 511 414 414
Adres e-mail: handel@malkowski.pl

Brak danych do wyświetlenia

Region ZACHÓD
Region WSCHÓD
Region POŁUDNIE

MAŁKOWSKI - MARTECH S. A.

Czołowo, ul. Leśna 57, 62-035 Kórnik

+48 61 222 75 00

biuro@malkowski.pl

+48 61 222 75 01

NIP 123-00-29-611

KRS 0000350585 Sąd Rejonowy

w Poznaniu,

IX Wydział Gospodarczy

Kapitał Akcyjny 804 040zł

BDO - 000041562

EKSPERT TECHNICZNY

dr inż. Zenon Małkowski

e-mail: zenon@malkowski.pl
tel. kom. +48 601 728 316

ZAPYTANIA OFERTOWE

e-mail: handel@malkowski.pl
tel. kom. +48 511 414 414

SERWIS

Krzysztof Susmaga

Kierownik Serwisu

tel.: +48 882 356 828
e-mail: k.susmaga@malkowski.pl

Paulina Ryndak

Koordynator Serwisu

tel.: +48 510 261 910
e-mail: p.ryndak@malkowski.pl

 

Kaja Bandyszak

Specjalista ds. Serwisu

tel.: +48 501 451 499
e-mail: k.bandyszak@malkowski.pl

Agnieszka Czerwińska

Specjalista ds. Serwisu

tel.: +48 532 754 787
e-mail: a.czerwinska@malkowski.pl

Biuro Zarządu

tel. centrala +48 61 222 75 00
fax +48 61 222 75 01
email: biuro@malkowski.pl

Zarząd

Marcin Małkowski

Prezes Zarządu

Achim Haberstock

Członek Zarządu

Informacja techniczna

tel.: 511 415 415

tel.: + 48 61 22 27 542

tel.: + 48 61 22 27 543

tel.: + 48 61 22 27 545

e-mail: technika@malkowski.pl

WYZNACZ TRASĘ

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji