Bezpieczeństwo ukryte w kadrach

Podczas wieczoru 26 czerwca, przestrzeń Concordia Design we Wrocławiu wypełniła się miłośnikami sztuki i architektury, którzy przyszli podziwiać prace  znanego fotografa architektury, Macieja Lulko. Wernisaż zatytułowany „Minimalizm Architektoniczny” przyciągnął ponad 100 osób związanych z branżą budowlaną i designem, oferując unikalną okazję do zanurzenia się w świat minimalistycznej fotografii architektonicznej.

Maciej Lulko, ceniony za swoje unikalne podejście do fotografii architektury, po raz kolejny zaskoczył swoją publiczność. Jego prace, prezentujące surowe i jednocześnie piękne formy architektoniczne, zachwycały swoją prostotą i głębią. Wernisaż był nie tylko okazją do podziwiania wyjątkowych zdjęć, ale również do rozmów z artystą oraz innymi pasjonatami architektury.

Jako współorganizatorzy wydarzenia na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkowy album „Bezpieczeństwo ukryte w kadrach”, prezentujący wybrane obiekty, w których marki, Małkowski-Martech i ASSA ABLOY Mercor Doors, mają znaczący wkład.

Album możecie również zobaczyć w wersji online: Bezpieczeństwo ukryte w kadrach

Nasze produkty, mimo że nie są bezpośrednio widoczne na zdjęciach, są nieodzownym elementem tych budynków, dyskretnie ale istotnie podnosząc ich standardy bezpieczeństwa.

Wraz z organizatorem, firmą ARCH-Event  zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji, aby zobaczyć tę wyjątkową wystawę. Ekspozycja fotografii Macieja Lulko będzie dostępna dla zwiedzających do 11 lipca 2024 w Concordia Design we Wrocławiu.

Zobacz inne aktualności

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z porady
naszego doradcy!

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla twojej
inwestycji